Gitar odası ses yalıtımı, çalınan elektro veya normal gitar ses seviyesinin mekan içindeki yankısını ve çevreyle olan ses geçişlerini engellemek için akustik malzemelerle yapılır. Gitar odalarındaki ses yalıtımının amacı içerdeki sesi dışarıya vermemek ve dışardaki sesi içeriye çekmemektir. Bir çok insan müzik aleti çalmayı kendine hobi edinmiştir.

Gitar, keman, piyona, bateri ve bir çok enstrüman. Kendi evinizde müzik odanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Müzik aletleri çok ses barından aletlerdir. Bu enstrümanları evinizde hobi odanızda çalmak isterseniz ses yalıtımı mutlaka yaptırmalısınız.

gitar kabini ses yalıtımı
gitar odası akustik süngeri m2 fiyatları
gitar odası akustik düzenlemeler
gitar odası akustik panelleri

Gitar Odası Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Siz de gitar odanıza ses yalıtım süngerleriyle renklendirebilir hem de ortamın akustiğini sağlayabilirsiniz. Akustik süngerlerin uygulanması çok kolaydır. Ürünle birlikte gönderdiğimiz özel yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürdükten sonra akustik süngerleri rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

gitar odası ses yalıtım malzemeleri
gitar odası ses izolasyonu
gitar odası duvar kaplama

Gitar Odası Duvar Kaplama

Bondex süngeri ortamda eko, yankı, titreşim gibi sesleri duvara uygulanarak izole eder.

gitar odası zemin kaplama

Gitar Odası Zemin Kaplama

Düşen nesne, ayak sesleri, çarparak kapıların sesleri engellemek için Epdm bariyeri kullanılır.

gitar odası tavan kaplama

Gitar Odası Tavan Kaplama

Tavanlarınıza bariyerli süngerpan uygulayarak sizden giden ve gelen sesleri engeller.

Gitar Odası Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Siz gitar çalarken ortamdaki insanlar yada komşularınız çıkan sesten rahatsız olabilirler. Bu yüzden gitar odası ses yalıtımı yapmanız gerekecek.

Gitar odası ses yalıtımı yaparken izolasyon işlemi dışında akustik yalıtımda dikkate alınmalıdır. Dekoratif ve yanmaz özellikli akustik süngerlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik süngerler sesi emme gücü yüksektir. Ortamınıza dekoratifiyle hava katar. Akustik kumaş paneller, bafflelar ve tekno touch gibi ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz.

gitar odası ses yalıtımı
gitar odası ses yalıtım malzeme fiyatları
gitar odası ses yalıtım fiyatlandırma
gitar odası ses izolasyon malzemeleri