Gitar Odası Ses Yalıtımı

HomeGitar Odası Ses Yalıtımı

GİTAR ODASI YANKI YALITIMI

GUITAR ROOM SOUND INSULATION

Guitar Room Acoustic Soundproofing

Bir çok insan müzik aleti çalmayı kendine hobi edinmiştir. Gitar, keman, piyona, bateri ve bir çok enstrüman. Kendi evinizde müzik odanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Müzik aletleri çok ses barından aletlerdir. Bu enstrümanları evinizde hobi odanızda çalmak isterseniz ses yalıtımı mutlaka yaptırmalısınız.

Gitar Odası Yankı Yalıtımı

Guitar Room Acoustic Sound İnsulation

Gitar odasında ses yalıtımı yapmak için ses yalıtım malzemelerini kullanabilirsiniz. Gitar odalarındaki ses yalıtımının amacı içerdeki sesi dışarıya vermemek ve dışardaki sesi içeriye çekmemektir.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Gitar Odası Ses İzolasyonu

Siz gitar çalarken ortamdaki insanlar yada komşularınız çıkan sesten rahatsız olabilirler. Bu yüzden gitar odanıza ses yalıtımı yapmanız gerekecek

Gitar Odası Bass Trap Sünger

Gitar Odası Kullanılan Malzemeler

Dekoratif ve yanmaz özellikli akustik süngerlerimizi tercih edebilirsiniz. Akustik süngerler sesi emme gücü yüksektir. Ortamınıza dekoratifiyle hava katar. Gitar odalarınızda kumaş paneller, bafflelar ve tekno touch gibi ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz.

Gitar Odası Akustik Ses Düzenleme

Akustik Gitar Odası Ses Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz?

Siz de gitar odanıza ses yalıtım süngerleriyle renklendirebilir hem de ortamın akustiğini sağlayabilirsiniz. Akustik süngerlerin uygulanması çok kolaydır. Ürünle birlikte gönderdiğimiz özel yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürdükten sonra akustik süngerleri rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Aksa Acoustic Gitar Odası Ses YalıtımıAksa Acoustic Gitar Odası Ses Yalıtımı

Akustik Gitar Odası Ses İzolasyonu

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]