Youtuber, ınfluencer ve podcast streamer odası ses yalıtımı

İster Youtuber odasında içerik oluşturmaya yeni başlıyor olun, ister içeriğinizi bir sonraki düzeye taşımak istiyor olun, nerede çekim yaptığınızı düşünmek işinizin kalitesi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Ortamdaki ses ve ışık gibi önemli faktörler YouTube içerik oluşturucusu tarafından göz ardı edilmemesi gereken faktörlerdir.

İçerik ve ya yayınınızdaki görüntü ve ses kalitesi görüntüleyenlerinizin sizinle ve videolarınızla bir ilişki kurmasına yardımcı olur. Yayın sırasında dışarıdan rahatsız edici bir ses gelmesi ya da videonuzda sesinizin istediğiniz netlikte iletilmemesi izleyicileriniz için büyük bir hayalkırıklığı yaratabilir. Yayınlarınızda ve videolarınızda, sesten maksimum verim almanız için özel geliştirilen akustik düzenleme ve ses yalıtım ürünlerimizle ihtiyacınız olan akustik dekoratif ortamı sağlıyoruz. 

youtuber odası

youtuber odası

YOUTUBER ODASI YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER

Youtuber, Influencer ve Podcast Streamer odalarında sesin daha net ve temiz çıkmasını ve yankılanmayı önlerken aynı zamanda ortama dekoratif bir zenginlik katan akustik malzemeler ile işlerinizdenyüksek performans alacağınız akustik ortamı sağlıyoruz.

Youtube’daki popülaritenizi artırmak için havalı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Yayın arka planınızda dekoratif akustik süngerler ve ya akustik paneller ile hem akustiği sağlayabilir hem de çok şık bir atmosfer sağlayabilirsiniz. Youtuber odası dekorasyonuna hem akustik hem dekoratif olarak büyük katkı sağlayan  ahşap panelleri de tercih edebilirsiniz. Odanız genişse ya da tüm oda yayıncılık işinize hizmet ediyorsa, tüm odayı akustik düzenlemelerle donatabilirsiniz.

podcast streamer room
akustik pan

YOUTUBER ODASI SES YALITIM UYGULAMALARINI NASIL YAPIYORUZ?

  • Youtuber odalarında sesin kalitesi ve ortamda yankı çınlama gibi rahatsız edici etmenlerin bulunmaması çok önemlidir. Akustik malzemelerle ortamdaki sesin kalitesi artırılarak, eko, yankı gibi istenmeyen frekanslar saf dışı edilir. Görselliğin de ön planda olduğu Youtuber odalarında kullanılan akustik ürünler aynı zamanda dekoratiftir, böylece arkaplanınıza görsel zenginlik katar.

  • Ortamdaki akustik düzenlemeler ile ihtiyaç duyduğunuz mükemmel akustik sağlanabilir. Ancak odanıza dışarıdan ses girişini önlemek ya da yüksek ses kullandığınızda sesin dışarıya geçişini önlemek isterseniz, duvar, tavan ve zemine yapılacak ses yalıtım uygulamalarıyla ortamı izole hale getirebilirsiniz.

 

YOUTUBER ODASI SES YALITIMında kullanılan ses yalıtım ürünleri

AKUSTİK SÜNGERLER

Yanmaz özellikli, dekoratif akustik ya da tamamen çevre dostu akustik süngerler

AKUSTİK PANELLER

Duvar ve tavanlara kolaylıkla uygulanan, farklı doku, renk ve şekillerde üretilen akustik paneller

AHŞAP PANELLER

Göz dolduran tasarımıyla ortamdaki sesleri düzenleyen farklı özelliklerde ahşap paneller

AKUSTİK PERDE

UV ışınlarını geçirmeyen ve gürültü yutucu özellikte olan , birçok renk ve dokuda üretilen akustik perdeler