Ahşap paneller, (akustik ahşap panel) yankı ve yansıtıcı panel olmakla beraber delikli, derzli modelleri mevcuttur. Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Duvarlarda veya tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf-Lam ahşap paneller kullanılarak imal edilmektedirler.

Sunduğumuz hizmetler ;

 

ahşap paneller

YENİ VE ÇOK KISA SÜREDE RAĞBET GÖREN AKUSTİK AHŞAP ÇITALI KEÇE PANEL ÜRÜNÜMÜZ

Detaylar 

akustik ahşap çıtalı keçe panel

Ahşap Paneller Nelerdir ?

Akustik Ahşap Duvar Paneli

Delikli ve derzli ahşap panel sinema salonları, tiyatro salonları, konferans salonları, fuar alanları, kongre salonları, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonları gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Akustik Ahşap Linear Panel

Linear ahşap paneller hook on sistem borulu ahşap baffle tavan ve duvar panelleri dikkat çekici, masif ve mdf üzeri çeşitli kaplamalardan imal edilmiş akustik malzemelerdir.

Heraklite Ahşap Yünü

Özel tasarımlarda ve renklerde üretilebilen çimento esaslı ahşap yonga levhaları akustik yalıtım sağlamak için duvar ve tavan kaplamaları olarak kullanabilirsiniz.

Delikli Ahşap Panel

Delikli ahşap panel, çeşitlerinden bir tanesi de delikli modelidir. Şık tasarımı ve dekoratif görünümüyle mekanlarda muazzam bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yankı yansıtıcı bu paneller, mekanlarda yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Kapalı mekanlarda sesleri soğuran bu ürün akustik ses kalite artırımı sağlamaktadır.

delikli akustik ahşap panel

1000 Delikli

Akustik Ahşap Panel

2000 Delikli

Akustik Ahşap Panel

4000 Delikli

Akustik Ahşap Panel

8000 Delikli

Akustik Ahşap Panel

DERZLİ AHŞAP PANEL

Derzli ahşap panel, slotlu , frezeli ahşap panelin arka tarafına belirli aks aralıklarıyla deliklerin açılması, ön tarafına da deliklere uygun akslarla derzlerin açılmasıyla akustiklik özelliğini kazanan panellerdir.Bu paneller üzerindeki derzlerin sıklığı ve delik sayısı, panelin perforasyon oranını yani akustiklik özelliğini belirler.Her panelin arkasında Soundtex marka akustik bez bulunmaktadır.

ahşap akustik derzli panel

Akustik Ahşap Difüzor Panel

Akustik difüzör panel, uygulanan yerlerde hem akustik düzenleme, hem de dekoratif görünüm oluşturmaktadır. Akustik difüzör paneller dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir ve tamamen doğal olarak üretilmektedir. Ahşap difüzör panel ses emme ve ses düzenlemede kullanılan ses yalıtım malzemesidir.

akustik ahşap difüzör panel fiyatı
akustik difüzör