Akustik Sünger Kaplama

HomeAkustik Sünger Kaplama

Akustik sünger kaplama uygulamalarını Türkiye ve Yurt dışı olmak üzere her alanda yapmaktayız. Akustik sünger, çok frekanslı gürültüyü emen, yankılanmayı en aza indiren, akustiği iyileştiren ve kapalı alandan kaçmasını engelleyen, kurulumu kolay, ses sönümleyici bir yalıtım malzemesidir.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Special Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Düz Sünger

Akustik Labirent Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

Neden Akustik Sünger ?

Akustik sünger, ses dalgalarının tavanlar ve duvarlar gibi sert yüzeylerden yansımasını önler. Sonuç pürüzsüz, sessiz ve sakin bir ortamdır. Tamamen ses geçirmez olmamakla birlikte, gürültü sönümleyici süngerler, başka türlü mümkün olmayacak olan konut ve ticari alanlarda birçok aktivitenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ses yalıtımı için alternatif yöntemlerle karşılaştırıldığında, ses emici akustik sünger kullanmak hızlı ve kolaydır. Özellikle bütçe sıkıntınız var ise bu çözüm tam size göre.

Dış kaynaklardan gelen sesleri evinize sızmasını önlemek için akustik ses geçirmez sünger de kullanabilirsiniz. Bu ses dalgalarını kontrol etmek ve huzurlu bir ortamı yeniden kazanmak için en iyi konfigürasyonu tasarlamaya yardımcı olacağız.

Ticari tesisler sonsuzdur. Akustik süngerlerin ihtiyaçlarınıza göre değiştirilmesi kolaydır. Bunları bir atölyeden veya garajdan gelen gürültüyü içermek veya yüksek veya tıkırtı teçhizatının neden olduğu kesintileri azaltmak için kullanın.

Bir müteahhit, mimar veya bir gürültü sorununa kullanışlı bir çözüm arayan bir ev sahibi olun, Aksa Acoustic’e güvenebilirsiniz. Mülkünüzün içinde ve çevresinde gürültüyü en aza indirmek için gereken tüm sarf malzemelerine sahibiz.

Basotect Piramit Sünger

Basotect Special Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Basotect Düz Sünger

Basotect Labirent Sünger

Bariyerli Basotect Melamin Sünger

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Akustik Sünger Kaplama Nasıl Yapılır ?

Ses dalgaları yüzeylerden seker ve müzik kaydetme yeteneğinize müdahale edebilir. Neyse ki, akustik süngerler bunu en aza indirebilir ve bir odayı daha az yankı yapabilir. Akustik süngerleri yerleştirmek için duvarda en uygun alanı bulmak isteyeceksiniz. Ardından, komut şeritleri ile ölçümler yapacak ve bunları duvara solid bazlı sıvı yapıştırıcı ile yapıştıracaksınız. Doğru adımları uygularsanız, uyguladığınız duvara zarar vermeden akustik köpüğü etkili bir şekilde kurabilirsiniz.

Akustik Sünger Kaplama

Akustik Sünger Kaplama Fiyatları

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Sünger Kaplama Fiyatı

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]