Akustik keçe paneller piyasadaki en çevre dostu akustik işlemlerden biri olan yeni nesil akustik işlemdir. Polyester PET’den oluşur ve geri dönüştürülebilir ve aynı zamanda mükemmel akustik performans sunar.

akustik-kece-panel-1.jpg

Akustik Keçe Panel Özellikleri

  • Su geçirmez yapıya sahiptir.
  • Panel üzerine dökülen herhangi bir şey, yüzeyde kolayca lekelenebilen damlacıklar olarak oluşacaktır.
  • UV ışınlarına dayanıklıdır
  • Antibakteriyel özelliklere sahiptir ve güve kovucudur.
  • Raptiye tahtası olarak da kullanılabilir.
  • Akustik paneller ayrıca kancalı Velcro ile uyumludur.

Ürettiğimiz Akustik Keçe Paneller

Akustik keçe panel baffle seperatör paravan perde modelleri ile son derece şık akustik tasarım elde etmenize olanak sağlayan akustik ses yalıtım malzemeleridir. İmalatını kendimiz yaptığımız için özel üretim imkanı mevcuttur.

Akustik Keçe Baffle Panel

Polyester Keçe Kaset Baffle Panel

Akustik Keçe Paneller Nasıl Uygulanır ?

Tüm Akustik Keçe Paneller, size profesyonel bir kurulum ve akustik panellerin mükemmel bir şekilde bir araya gelmesini sağlamak için CNC makinelerinde hassas bir şekilde kesilir. Akustik Polyester Keçe Panellerimiz, yüksek yapışkanlı temas yapıştırıcımız kullanılarak kolayca duvara ve tavana monte edilebilir veya teller üzerinde tavandan asılabilir.

Polyester Keçe Panel Nerelerde Tercih Edilir ?

Polyester keçeler bir oda, ofis, restoran veya sınıf çevresinde yankılanan ses miktarını etkili bir şekilde azaltmak için son derece verimli akustik performans sunar. Profesyonel ve ev ofisleri, çağrı merkezleri, resepsiyonlar, toplantı odaları, restoranlar, sınıflar ve amfiler, yemek odaları ve daha fazlası dahil olmak üzere bu ürünlerin kullanılabileceği çok çeşitli uygulamalar ve ortamlar vardır. Masa, rafların yanları veya arkası arasındaki bölmeler gibi özel projeler de dahil olmak üzere, yankılanan yüzeyleri kaplayarak akustik bir iyileştirme sağlar.

Amaçladığınız uygulama listede yoksa ve ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak istiyorsanız, bize hızlı bir e-posta gönderin ve sizin için uygunluğa karar verelim.

İLETİŞİM FORMU
akustik keçe panel ses yalıtımı