Bowling Salonu Ses Yalıtımı

HomeBowling Salonu Ses Yalıtımı

BOWLİNG SALONU SES YALITIMI

Sosyal mekanların insanların daha çok tercih ettiği alanlar olduğu için kusursuz bir ortam haline getirilmesinde önemli faktördür. Bowling topu atıldıktan sonra sert zeminde oluşan titreşimli sesler hava oluşumlu darbe sesinden kaynaklanan olay ortama yayıldığında çevredeki insanları rahatsız etmektedir. Hele ki hacmi yüksek bir ortamda konuşma sesleri de yüksekse ve etrafta farklı ses kalabalığı oluşturacak durumlar var ise ses yalıtımı yaptırmak

Akustik Bowling Salonu Yankı Yalıtımı

Bowling Salonu Sound Insulation

 Bowling salonu ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Bowling salonu ses yalıtımında uygun malzeme seçilerek onun uygulama modeli ile uygulamalar yapılır. Mesela örnek verecek olursak akustik süngeri kendinden tek tarafı yapışkanlı modelini tercih edebilirsiniz veya rapid 800 sünger yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Tavanda akustik görüntü elde etmek istiyorsanız asma aparatları ile kolaylıkla uygulama yapılır böylece ses yalıtımlı bir ortam elde edilir.

Bowling Salonu Akustik Yankı Yalıtımı

Bowling Salonu Ses Yalıtımı

 Bowling salonu ses yalıtımı malzemeleri nelerdir ?

Bowling salonlarında daha çok akustik malzemeler tercih edilir. Bununla birlikte ses izolasyonu sağlayan sünger ve diğer malzemeleri de tercih edilebilir. Akustik olarak ahşap pan, akustik pan, renkli akustik sünger, akustik baffle, akustik kumaş kaplı duvar ve tavan paneli gibi malzemeler ile uygulamalar yapılmaktadır.

Bowling Halls Sound Insulation

Bowling Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Bowling salonu ses yalıtımı fiyatları kullanılan malzemeye ve alanın hacmine göre değişmektedir.

Akustik Bowling Salonu Yankı Yalıtımı

Akustik Bowling Salonu Ses Yalıtımı

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]