Akustik kaplama duvar, tavan ve ortam bölücü paneller akustik ses emici kumaş ile kaplanan dekoratif ses yalıtım panelleridir. Akustik ses yalıtım malzemeleri arasında darbeye dayanıklı olarak kaliteli malzeme arıyorsanız akustik kaplama ürünleri en idealleridir. Akustik kumaş kaplı paneller içinde cam yünü bulunan ve dışına isteğe özel renklerde kaplanmış akustik kumaştan elde edilir.

Akustik Kaplama Paneller Nelerdir ?

Akustik kaplama paneller kumaş kaplı akustik duvar paneli, 3 boyutlu duvar paneli, yüzer tavan paneli, acrux ledli akustik panel, solo panel, orfe panel, velum panel, kanopi asma tavan paneli, sarkıt akustik baffle, masa bölücü seperatör, akustik ara bölücü paravan ses yalıtım panelleridir. Hepsinin kendine özel özellikleri bulunmaktadır.

akustik kumaş kaplı akustik panel fiyatları

Akustik Kumaş Kaplı Panel

3 boyutlu akustik duvar paneli fiyatları

3D Akustik Kumaş Kaplı Panel

sarkıt akustik baffle tavan panelleri

Akustik Baffle Tavan Panel

kanopi asma tavan paneli akustik kaplama fiyatları

Akustik Yüzer Tavan Paneli

acrux ledli akustik tavan paneli kaplama fiyatları

Acrux Ledli Akustik Tavan Paneli

akustik ara bölücü paravan fiyatları

Akustik Paravan

akustik masa seperatörü fiyatları

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Kaplama Nasıl Yapılır ?

Akustik kaplama ses yalıtımı uygulaması yapmak malzemeye göre değişir ancak kumaş kaplı panel uygulamasını anlatacak olursak; lazer metre ile panelin uygulanacağı alan belirlenir. Aks rapid 800 yapıştırıcı rulo fırça ile duvara sürülür Ardından silikon  tabancası panelin dört köşesine sürülür ve yapıştırıcı sürülen kısma yapıştırılır. Tavanda panel uygulaması için askı aparatları gerekmektedir. Detaylı anlatım için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.