Karaoke Odası Ses Yalıtımı

HomeKaraoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke Odası Yankı Yalıtımı

Karaoke Odası Akustik Ses İzolasyonu

Karaoke Odası Akustik Ses Yalıtımı

Özellikle çıkış noktası uzakdoğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan ya da kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir. Alternatif bir eğlence aracı olan karaokede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır.

Karaoke Odası Ses Yalıtımı Uygulaması

Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke odalarında grup halinde eğlenmek için arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz mekanlar arasındadır. İstediğiniz şekilde eğlenebilirsiniz. Bu eğlence mekanında yüksek sesler ve eğlenceye gelen müşterilerin çıkardığı sesler birbirine karışır. Bu karışıklığı ve ortamın akustiğini sağlamak için ses yalıtımı yapılması gerekir.

Karaoke Odası Ses İzolasyonu

Karaoke Odasında Kullanılan Malzemeler

Ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerden biride ortamın dekoratif olmasıdır. Göze hitap eden ve ortamın akustiğini sağlayacak ürünler kullanmalısınız. Bu konuda akustik ve dekoratif ses yalıtım malzemelerini Aksa Akustik’ten temin edebilirsiniz.

Karaoke Odasında Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri

Karaoke Odası Akustik Ses Yalıtımı

Karaoke Odaları İçin Kullanılan Malzemeler

Karaoke odalarınız için akustik süngerler, dekoratif kumaş kaplı paneller, bafflelar, yüzer tavanlar gibi bir çok ses yalıtım malzemelerimiz bulunmaktadır. İsterseniz evinize isterseniz işletmenize gönül rahatlığıyla ses yalıtımlı bir karaoke odası yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizle doyasıya güzel vakitler geçirebilir istediğiniz gibi parçalara eşlik edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]