Karaoke odası ses yalıtımı; grup halinde eğlenmek için yapılan bu odalarda kişiler eğlenirken çevredeki vatandaşların bu durumdan bir haber olması için yapılması gerekir. Bu sayede kişiler istedikleri şekilde oda içinde eğlenebilirler.  Bu eğlence mekanında yüksek sesler ve eğlenceye gelen müşterilerin çıkardığı sesler birbirine karışır. Bu karışıklığı ve ortamın akustiğini sağlamak için karaoke odası ses yalıtımı yapılması gerekir.

karaoke odası ses yalıtımı
karaoke odası ses izolasyonu
karaoke odası akustik ses performansı
karaoke odası akustik uygulaması
karaoke odası ses izolasyon m2 malzeme fiyatı

Karaoke Odası Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Karaoke odalarınız için akustik süngerler, dekoratif kumaş kaplı paneller, bafflelar, yüzer tavanlar gibi bir çok ses yalıtım malzemelerimiz bulunmaktadır. İsterseniz evinize isterseniz işletmenize gönül rahatlığıyla ses yalıtımlı bir karaoke odası yapabilirsiniz. Ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken şeylerden biride ortamın dekoratif olmasıdır. Göze hitap eden ve ortamın akustiğini sağlayacak ürünler kullanmalısınız. Bu konuda akustik ve dekoratif ses yalıtım malzemelerini Aksa Acoustic’ten temin edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle doyasıya güzel vakitler geçirebilir istediğiniz gibi parçalara eşlik edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

karaoku odası ses yalıtım malzemeleri
karaoke odası ses yalıtım malzeme fiyatları
karaoke odası duvar kaplama

Karaoke Odası Duvar Kaplama

Akustik Süngerler; duvara uygulanarak orta ve yüksek ses frekansları için ses yalıtımını sağlar.

karaoke odası zemin kaplama

Karaoke Odası Zemin Kaplama

Oluşan darbe ve topuk sesinin önüne geçerek akustiği sağlayan akustik halı zeminlerde kullanır.

karaoke odası tavan kaplama

Karaoke Odası Tavan Kaplama

Asma tavan panelleri, karaoke odasında sesler karışmadan kaliteli bir şekilde duyulmasını sağlar.

Karaoke Odası Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Karaoke odaları ses yalıtımı çok önemlidir. şarkı söylerken ses karışmasını önler, sesin daha kaliteli bir şekilde kaydedilmesini sağar. Özellikle çıkış noktası uzak doğuda çok popüler olan Karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan ya da kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir. Alternatif bir eğlence aracı olan karaokede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır.

karaoke odası ses izolasyon malzemeleri