Jeneratör odası ses izolasyonu için ekonomik ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Jeneratöre ses izolasyonlu kabin, duvar yalıtımı gibi benzeri çalışmalar yapmaktayız.

Jeneratör odası ses izolasyonu uygulaması için gürültü kaynaklı olan jeneratörlerin bariyerli akustik süngerler ile kaplanmış bir kabine alınır. Eğer kaynağın tek başına izole edilmesi mümkün değil ise bulunduğu ortama ses yalıtımı malzemeleri ile işlem yapılmalıdır.

jeneratör odası ses izolasyonu
jeneratör odası ses yalıtım malzemeleri
jeneratör odası ses yalıtım malzemeelri
jeneratör odası ses izolasyon sünger fiyatları
jeneratör odası ses yalıtım malzeme fiyatları

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu Nasıl Yapıyoruz ?

Ses yalıtımı istenmeyen gürültü ve seslerin engellenmesi için yapılan uygulamalara denir. Ancak akustik sesler için yapılacak ses yalıtımı ortamdaki sesin kalitesini arttırmak eko, yankı gibi problemleri saf dışı etmek amaçlı yapılan uygulamalardır.

Jeneratör Odası ses yalıtımı sesi engellemekten çok düzenini sağlamak için yapılır. Ciddi performans sağlayacak güçlü sesleri engellemek için farklı malzemeler ile duvar, tavan ve zemine ses izolasyonu uygulamaları hizmeti de vermekteyiz.

jeneratör odası ses izolasyon malzemeleri
jeneratör odası ses izolasyon malzeme fiyatları
jeneratör odası ses izolasyon malzeme m2 fiyatı

Jeneratör Odası Duvar Kaplama

Jeneratör odası, dairesi veya dış mekanda jeneratörden gelen sesler rahatsız edici olabilir. Bunu önlemek için duvarlara bariyerli sünger kullanılır.

jeneratör odası ses izolasyon bariyer m2 fiyatı

Jeneratör Odası Zemin Kaplama

Günlük yaşantınız ve iş hayatınızda olumsuz yönde gürültüye maruz kalmamak adına jeneratör odasının zemini ses kauçuk levha uygulanır.

jeneratör odası tavan kaplama

Jeneratör Odası Tavan Kaplama

Jeneratör odası tavan kaplamada süngerpan kullanılır. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan ses izolasyon uygulamaları ile bu ses problemlerini engelleyebileceksiniz.

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Jeneratörler çok fazla rahatsız edici ses çıkartır. Bu sesler ile çevrenizdekileri rahatsız etmek istemiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Teknolojinin sağladığı konfor yanında ürettiği gürültü kirliliği gibi sorunların üstesinden gelerek sizlerin rahat ve konforlu bir hayat sürebilmeleri için gelişerek çalışmalarımız devam etmektedir. Uzman kadromuzla profesyonel çözümler üretmekteyiz. Jeneratör odası ses izolasyonu detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

jeneratör odası ses yalıtımı
jeneratör odası ses izolasyonu
jeneratör odası ses yalıtımı bariyerli sünger fiyatı
jeneratör odası ses yalıtım malzeme fiyatları