Parke altı ses yalıtımı, alt kata giden titreşimli sesleri ve gürültüyü engellemek için yapılmaktadır. Uygulama öncesi bir keşif yapmakta ve yapmış olduğumuz bu keşiflerde ses yalıtımı yapılacak ortamın teknik özelliklerini, kullanılması gereken ses yalıtım malzemelerimizi, hangi malzemelerin birlikte kullanılması gerektiğini belirliyoruz.

parke altı ses yalıtım
parke altı ses yalıtım malzemeleri

Parke Altı Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

parke altı ses yalıtım malzeme fiyatları
parke altı ses izolasyon malzeme fiyatları
parke altı ses izolasyon malzemeleri

Parke Altı Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Bulunduğunuz ortamda akustik ses yalıtımı sağlamak isterseniz parke üstüne titreşimi engelleyen kauçuk tabanlı akustik halı ve karo halı kullanmaktayız. Yaptığımız keşif sonrasında belirlediğimiz yalıtım malzemelerimiz ve mühendislerimizin çıkartmış olduğu plana onay verdiğiniz takdirde ses yalıtım uygulamamıza başlıyor ve alanında uzman kadromuz ile ses yalıtım uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.

parke altı akustik ses yalıtımı
parke altı akustik ses izolasyonu

Parke Altı Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Parke altı ses yalıtım uygulamaları gerçekleştirilmediği takdir de ortamlarınız da dışarıdan sizleri rahatsız edecek sesler engellenmemiş olmaktadır. Böylece bu maruz kaldığınız gürültü sizleri fizyolojik, psikolojik ve daha bir çok sebep ile etkilemekte olup yaşadığınız anlardan keyif almanızı engellemektedir. Kullanmış olduğumuz malzemelerimizin kalitesi sertifika ile onaylanmış olup tamamı yüksek yoğunluğa sahip malzemelerdir.