Amasya ses yalıtımı uygulamaları için sizlere hizmet vermekteyiz. Ses yalıtımı her alanda yapılabilir bir uygulamadır. Çevreden gelen veya sizden giden gürültü adı verilen ses olayını engellemek adına gerekli ses izolasyon malzemelerini üreterek kendimiz bizzat garanti sağlamaktayız. Ortak duvar ses izolasyonu, katlar arası ses izolasyonu, tavan ses yalıtımı fiyatları, üst kattan gelen ses nasıl kesilir, ses geçirmeyen tavan, tavandan gelen ses nasıl kesilir, iki daire arası ses yalıtımı nasıl yapılır, tavan ses yalıtım malzemeleri nelerdir, komşu duvar ses yalıtımı nasıl yapılır veya nedir gibi sorular aklınıza takıldıysa verdiğimiz bilgilerle sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Eğer haala kafanıza takılan soru işaretleri varsa onlar içinde iletişim kurabilirsiniz.

Amasya akustik sünger üretim satış ve uygulama firması olarak birçok model ve özellikte süngerimiz mevcuttur. Süngerler tek tip değil birçok modelde olduğundan kendi zevkinize uygun tasarımlarla beraber akustik ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Peki Amasya Göynücek akustik sünger çeşitleri nelerdir ? Tasarımlarıyla ortama hava katan yanmaz akustik piramit sünger, yanmaz akustik yumurta sünger, yanmaz akustik labirent sünger, yanmaz akustik special sünger ve yanmaz akustik düz sünger siyah renkte 50cm x 50 cm 100cm x 100cm ebadında ve farklı kalınlıklarda elimizde mevcut olan modellerdir. Siyah istemiyorsanız üzerine özel flok kaplamada yapmaktayız.

Zeminde alt kata giden sesleri engelleyerek komşularınızdan gelen şikayetleri önlemek adına; parke kullanıyorsanız parke altına evapan ısı ve ses yalıtım malzemesi veya düşük oranda ısı yalıtımı da sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, 1cm süngerpan kullanmaktayız. Halıflex gibi bir malzeme kullanmak istiyorsanız bu ürünlerin üzerine parke yerine pvc tabanlı akustik renkli halıda kullanabilirsiniz.

Amasya akustik sünger modelleri alev almaz ve yanıcı olarak elimizde bulunmaktadır. İsteğe uygun özel üretimlerde yapmaktayız. Yanmaz piramit sünger, akustik yumurta sünger, akustik labirent sünger, akustik special sünger ve akustik düz sünger siyah olanlar ve bunların beyaz,açık ve koyu gri renk seçenekleri için basotect melamin sünger tercih edilir.

adana-ses-yalitimi-akustik-sunger-fiyatlari

Tabii isterseniz yanıcı olması sorun değilse daha ucuz fiyatlarda aynı modellerde üründe mevcuttur. Antibakteriyel daha dekoratif malzeme olarak basotect melamin süngeri de uygulamalarda tercih etmekteyiz. Restaurant, hastane odası gibi mekanlarda daha sık tercih edilir ancak ses yutumuna uygun her alanda tercih edilebilir. Yüzey formları siyah akustik sünger ile aynıdır. Daha düşük yoğunlukta stüdyo gibi ortamlarda kullanmak adına vicoustic flexi a50 sünger, tekno touch sünger, zigzag sünger, bass küpü, basstrap ve kesik piramit sünger tercih edebilirsiniz. Amasya Göynücek akustik sünger fiyatları için sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Amasya akustik panel üretici firması olarak 2 ve 4 cm kalınlığında yüzeyi kumaş kaplı dekoratif panellerle akustik ses yalıtımı sağlamaktayız. Tabii ki sadece 2 ve 4 cm le kalmayıp daha farklı tasarımlar elde etmek için yüksek metrajlarda özel üretim sağlıyoruz. Sinema salonu, evde sinema salonu, ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilir akustik malzemelerdir. Duvar, tavan ve ortam içerisinde kullanıma uygun farklı modelleri mevcuttur. Bunlar; masa seperasyon paneli, akustik baffle, kanopi asma tavan paneli, yüzer tavan paneli, acrux tavan paneli, akustik paravan, 3d duvar paneli ve kumaş kaplı akustik duvar ve tavan panelidir. Amasya Göynücek akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatları ve montaj elemanları gerekmektedir. Amasya Göynücek akustik panel fiyatları ürünün kalınlığı, modeli ve boyutuna göre değişir. Fiyat için telefonla veya maille görüşme sağlayabilirsiniz.

Amasya ses yalıtım malzemesi dediğimiz ürünler duvar, tavan, zemin ve ortam içerisinde yapılan ses izolasyonu uygulamalarında destekleyici olarak da kullanılır. Bu Amasya Göynücek ses yalıtım malzemesi ağır epdm ses bariyeri, ses yalıtımlı akustik kapı, akustik kabin, ses yalıtım ve izolasyon bandı, soundtex akustik kumaş,  zemin titreşim engelleyici kauçuk levha ve mantarlı kauçuk levha, evapan (ısı ve ses yalıtım malzemesi). Amasya Göynücek ses yalıtım malzemesi uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı veya diğer montaj elemanları tercih edilir.

adana-ses-yalitimi-ve-izolasyonu-malzemesi-fiyatlari

Amasya ses izolasyon süngeri duvar tavan ve zeminde yapmak istediğiniz izolasyon uygulamaları için üretilen malzemelerdir. Bariyerli süngerpan, bariyerli akustik sünger, bariyerli melamin sünger ve süngerpan bu malzemeler arasındadır. Bariyerli süngerler duvar ve tavanda tercih edilir. Zeminde çoğunlukla 1cm kalınlığında 150 DNS yoğunluğunda süngerpan, bariyer ve diğer titreşim alıcı malzemeler kullanılarak ses yalıtımı sağlanır.

Amasya ses izolasyonu fiyatı uygulamalarda kullanılan izolasyon malzemesinin boyutu, kalınlığı yoğunluğu yani teknik özelliklerine ve uygulanacak alanın hacmine bakılarak sizlere fiyat teklifi verilir. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.