Araç Ses Yalıtımı

HomeAraç Ses Yalıtımı

Araç ses yalıtımı ile ilgili pek çok merak edilen konu var. Bizler de sizlerin merak ettiği araba ses yalıtımı konusunda detaylı bilgiyi yazımızda sizlere aktaracağız.

Araç ses yalıtımı nasıl yapılır? Nereden başlamalısınız? Araç ses yalıtımı malzemeleri nelerdir?

Sizlerden gelen yoğun talep sonrası araçlarındaki istenmeyen seslerin yalıtımı için firmamıza gelen istekler ile ülkemizde ve dünyada kullanılan malzemeleri-yöntemleri harmanlayarak sizlere bu konuda yapabileceklerinizi anlatmak istedik.

Ses yalıtımı binalarda çok daha fazla dikkat çekmesine rağmen diğer bir konfor alanı araçlarda da bu durum maalesef çok farklı değil. Üst segment bir araç kullanıyorsanız ve model yılı 10 yıldan daha eski değil ise nispeten aracınızda ses yalıtımı yapılmış demektir. Peki 10 yıldan eski araçlar, orta ve alt segment araçlar ile eski veya yeni model ticari araç sahipleri araçlarındaki konforu nasıl arttıracaklar.

Aracın Hangi Bölgelerinde Ses Yalıtımı Yapılabilir ?

  1. Ön ve arka çamurluklar
  2. Ön Kaput
  3. Kapılar
  4. Araç Tavanı
  5. Araç zemini
  6. Bagaj kapağı ve yedek lastik yuvası (stepne)

oto ses yalıtımı nasıl yapılır

Fiyat ve Bilgi Almak için ;

0533 378 01 97

telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

araç ses yalıtım malzemeleri fiyatları

araç ses yalıtımı nasıl yapılır

Araç Ses Yalıtımı Malzemeleri

Araçlarda ses yalıtım malzemesi kullanımı konfor oranının üst düzey çıkarılması için yapılan çalışmalarca günden güne artmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz kendinden yapışkanlı folyo kaplı kauçuk süngerler, epdm ses bariyeri, yanmaz akustik ses yalıtım süngerleri ve pvc kauçuk tabanlı halılar ihtiyaçlarınızı yüksek oranda sağlamaktadır. Yapışkanlı ürünler ekstra uygulama kolaylığı sağladığı için ekstra uygulama maliyeti gerektirmez.

araç ses yalıtım malzemeleri

FOLYOLU KY KAUÇUK SÜNGER

Güçlendirilmiş alüminyum folyo yüzü, yaz aylarında ısıyı engellemek ve kışın ısıyı korumak için harikadır. Ve basınca duyarlı yapışkan destekli akustik köpük ile birleştirildiğinde, ikisi en iyi kombinasyonu sunmaktadır.

oto araç ses yalıtım halısı m2 fiyatları

PVC TABANLI ARAÇ SES YALITIM HALISI

Tabanı pvc kauçuk ile kaplanan toplam 8mm kalınlığa sahip halılar otomobil minibüs otobüs tarzı araçlarda paspas olarak kullanılır. Bu sayede aracın tabanından gelen sesler minimize edilmiş olur.

oto ses yalıtım malzemeleri fiyatları

dizel motor ses yalıtımı nasıl yapılır

Oto ses yalıtımı 

ürünleri ithal ederek ve üretim yaparak bu alanda çeşitliliği arttırma çabası içindeyiz. Elimizde bulunan ürünler ile stoklarımıza yeni girecek ürünler içinde bu sayfadaki yazımıza zamanla eklemeler yapacağız.

Ürünlerimizi n11 sayfamızdan satın alabilir kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz. Eğer herhangi bir şubemize yakınsanız dilersiniz ürünü birebir inceleyerek satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

n11 aksaacoustic ses yalitim malzemeleri sungerleri fiyatlari

[Toplam: 54   Ortalama: 3.5/5]