Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

HomeAsansör Dairesi Ses İzolasyonu

Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

Asansör daireleri ses yalıtımında kesin sonuç almak için sizlere bariyerli süngerlerimizi öneriyoruz. Sünger arasına bariyer konulmasıyla süngerlerin daha fazla ses emme özelliği artıyor. Bariyerli süngerleri isterseniz kendiniz isterseniz tarafımıza yaptırabilirsiniz. Asansör dairelerinde ses yalıtımı sağlamak istiyorsanız Firexpan Sünger, Bondex Sünger, Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri, Rebounded Sünger, Echobone Sünger çeşitlerimize bakabilirsiniz.

Asansör Dairesi Yanmaz Akustik Sünger Uygulaması

Ses izolasyonu asansör dairelerinde yapılan uygulamalarda da yine etkili sonuçlar meydana gelmektedir. Ses bir ortamda dağılırken diğer fiziksel olaylar gibi meydana gelir. Bir bölümü engele çarparak yansıdığı gibi diğer bir bölümü ise engel tarafından yutulmaktadır. Bu gibi ortamlarda ses izolasyonunda etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

Asansör Dairesi Ses İzolasyonu Uygulaması

Bulunduğunuz binanın asansörünün çıkardığı seslerden rahatsız oluyorsanız ses izolasyonu çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Asansör daireleri ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz. Asansör ses yalıtımı akustik süngerler ve ses kesici süngerpan ile sağlanabilir.

Asansör Dairesi Süngerpan Uygulaması 


Asansör Dairesi Süngerpan Uygulaması

Asansör Dairesi Yanmaz Yumurta Sünger Uygulaması
Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

Asansör Dairesi Ses Yalıtımı

Asansör Dairesi Ses Yalıtımı

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]