Basotect Tavan Sarkıt Panelleri

HomeBasotect Tavan Sarkıt Panelleri

Basotect Tavan Sarkık Panelleri

Melamin maddesiyle üretilen bu sarkıt tavan panelleri şık tasarımı ve dekoratif görünümü ile ortamda muazzam bir görsellik sunmaktadır. Ses emici bu sarkık tavan panelleri yankılanma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Ortam akustiğinde ses kalitesi artırımı sağlar. Kafe, ofis, toplantı odası, çağrı merkezleri, büyük alış veriş merkezleri, yemekhaneler, hava alanları gibi vb. bir çok mekanda ve alanda tercih edilmektedir.

Basotect Tavan Ses Yalıtım Panelleri

Basotect tavan sarkıt panelleri mekanlarınıza uygun renklerde temin edebilirsiniz. Mekanlarınızda size özel dekore ederek harika görünüm elde edebilirsiniz. Bu tavan panelleri özel askı aparatları ile asılarak uygulanmaktadır. Antibakteriyel özel yapısı ile bakteri üretmez. Kimyasal madde içermez ve yanmazlık özelliğine sahiptir. Yankılanma, çınlama gibi ses sorunlarını engeller. Ortamdaki ses karmaşası ve gürültü yoğunluğunu alır.

Basotect Melamin Sünger

Yankı Yalıtım Süngeri

Melamin maddesiyle üretilen bu sarkık tavan panelleri şık tasarımı ve dekoratif görünümü ile ortamda muazzam bir görsellik sunmaktadır. Ses emici bu sarkık tavan panelleri yankılanma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Ortam akustiğinde ses kalitesi artırımı sağlar. Kafe, ofis, toplantı odası, çağrı merkezleri, büyük alış veriş merkezleri, yemekhaneler, hava alanları gibi vb. bir çok mekanda ve alanda tercih edilmektedir.

tavan panelleri

tavan sarkık panelleri

Basotect tavan sarkık panelleri mekanlarınıza uygun renklerde temin edebilirsiniz. Mekanlarınızda size özel dekore ederek harika görünüm elde edebilirsiniz. Bu tavan panelleri özel askı aparatları ile asılarak uygulanmaktadır. Antibakteriyel özel yapısı ile bakteri üretmez. Kimyasal madde içermez ve yanmazlık özelliğine sahiptir. Yankılanma, çınlama gibi ses sorunlarını engeller. Ortamdaki ses karmaşası ve gürültü yoğunluğunu alır.

yüzer sarkık tavan paneli

yüzer tavan paneli

yüzer tavan panelleri

yüzer tavan sarkık paneli

yüzer tavan sarkık paneli

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]