Diyarbakır ses yalıtımı firması olarak sektörde yılların verdiği tecrübemiz ve etkin hizmet anlayışımız ile sizlerin sorunlarına etkin ve verimli çözümler üretmekteyiz.Ayıca sizlere ihtiyaçlarınız dahilinde ses yalıtım malzemeleri de satarak bireysel olarak yapmakta olduğunuz ses yalıtım uygulamalarınıza da destek vermekteyiz. Diyarbakır ses yalıtım firması olarak stüdyo odası,radyo odası,müzik odası,reji odası,ofis ,çağrı merkezi gibi alanlarınızda %90 a varan oranda ses yalıtımı sağlamaktayız.

Diyarbakır ses yalıtımı firması olarak ses yalıtım malzemelerimiz ; kumaş kaplı akustik panel,duvar ve zeminde ses kesici süngerpan,heraklit ahşap pan, akustik karo halı,aks rapid 800 sünger yapıştırıcısı,ses izolasyonu ve yalıtım kabini,duvar tavan askı takozu,akustik kumaş gibi ürünlerdir.Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri,yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylıkla duvar zemin ve tavanlara uygulayabilirsiniz.

Diyarbakır akustik sünger firması olarak alev almayan süngerler üretmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı TSE onaylı olup çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlar; akustik yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger, akustik labirent sünger, keçe kaplı akustik sünger, akustik special sünger, firexpan kauçuk sünger, çeşitleridir.Bu süngerleri antrasit ve siyah renkte bulabilirsiniz.

Ses yalıtım uygulamasının ve ses yalıtımı malzeme fiyat teklifi almak isterseniz size en yakın şubemizle iletişime geçebilir veya info@axaacoustic.com.tr adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.