Elazığ ses yalıtımı firması olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Çevreden gelebilecek veya sizden gidebilecek sesi engellemek için ses izolasyon malzemelerini kullanmaktayız. İnşaat akustiği ve hacim akustiği alanında yapmış olduğumuz ofis, call center, evde sinema salonu, bina ses yalıtımı, makine dairesi ses yalıtımı, atış poligonu ses yalıtımı gibi birçok referansa sahibiz. Ortak bitişik komşu duvar ses izolasyonu, üst kattan gelen sesleri engellemek adına üst katın zeminine ses yalıtımı, alt kattan gelen sesler için alt katın tavanına Adana Aladağ ses yalıtımı hizmeti sağlamaktayız. Adana Aladağ ses yalıtımı sadece ses geçişi değil ortam içerisinde oluşabilecek düşük ama etkili frekanslarında önüne geçmekteyiz. Adana Aladağ ses yalıtımı nasıl yapılır fiyatları nelerdir diye kafanıza sorular takılıyorsa teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

adana ceyhan ses yalıtımı

Elazığ akustik sünger birçok model ve özellikte mevcuttur. Süngerler farklı dekoratif özelliklere sahip olduğu için kendi zevkinize uygun tasarımlarla beraber akustik ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Adana Aladağ akustik sünger çeşitleri; yanmaz akustik piramit sünger, yanmaz akustik labirent sünger, yanmaz akustik special sünger, yanmaz akustik düz sünger ve yanmaz akustik yumurta sünger siyah ve antrasit renkte 50cm x 50cm, 100cm x 100cm boyutlarında ve 10mm den 70 mme kadar farklı kalınlığa sahip olan modellerdir. Farklı renk istiyorsanız üzerine özel flok kaplamada yaparak süngerleri renklendiriyoruz.

adana-ses-yalitimi-akustik-sunger-fiyatlari

Tabii isterseniz yanıcı olması sorun değilse daha ucuz Adana Aladağ akustik sünger fiyatları aynı modellerde üründe mevcuttur. Basotect melamin süngeri de uygulamalarda tercih etmekteyiz. Restaurant, hastane odası gibi mekanlarda daha sık tercih edilir ancak ses yutumuna uygun her alanda tercih edilebilecek üründür. Yüzey formları siyah akustik sünger ile aynıdır. Daha düşük yoğunlukta stüdyo gibi ortamlarda kullanmak adına akustik vicoustic flexi a50 sünger, flok kaplı tekno touch sünger, zigzag sünger panel, bass küpü,düz ve kesik basstrap sünger ve akustik kesik piramit sünger tercih edebilirsiniz.

adana-ses-yalitimi-renkli-akustik-sunger-fiyatlari

Elazığ akustik panel firması olarak mekanınıza hava katan ve yankıyı engelleyici modellerde malzeme üretiyoruz. 2 ve 4 cm kalınlığında yüzeyi kumaş kaplama dekoratif panellerle akustik ses izolasyonu sağlıyoruz. Sinema salonu ses yalıtımı, evde sinema salonu ses yalıtımı,açık ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilir akustik malzeme ürünleridir. Duvarlarda, tavanda ve ortam içerisinde kullanıma uygun farklı modelleri bulunduğu için özel tasarımlarla dekorasyon sağlanır. Bunlar; masa seperatör paneli, akustik baffle, kanopi asma tavan paneli,sarkıt yüzer tavan paneli, acrux ledli tavan paneli, akustik paravan, 3 boyutlu duvar paneli ve kumaş kaplı akustik duvar ve tavan panelidir.Daha farklı tasarımlar elde etmek için yüksek metrajlarda özel üretim sağlıyoruz. Adana Aladağ akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatları ve montaj elemanları gerekmektedir. Adana Aladağ akustik panel fiyatları ürünün kalınlığı, modeli ve boyutuna göre değişir. Fiyat için telefonla, maille görüşme sağlayabilir veya sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elazığ ses yalıtım malzemesi epdm ses bariyeri, akustik ses geçirmez kabin, ses yalıtım ve izolasyon bandı, ses izolasyonlu akustik kapı, zeminde titreşim engelleyici kauçuk levha ve mantarlı kauçuk levha, soundtex keçe kumaş, akustik kumaş, duvar tavan titreşim takozu, evapan (ısı ve ses yalıtım malzemesi). Adana Aladağ ses yalıtım malzemesi dediğimiz ürünler duvar, tavan, zemin ve ortam içerisinde yapılan ses izolasyonunda uygulamayı destekleyici olarak kullanılır. Adana Aladağ ses yalıtım malzemesi uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı veya diğer montaj elemanları tercih edilir.

adana-ses-yalitimi-ve-izolasyonu-malzemesi-fiyatlari

Elazığ ses izolasyon süngeri çeşitleri Bariyerli süngerpan, bariyerli akustik sünger, bariyerli melamin sünger ve süngerpan bu malzemeler arasındadır. Bariyerli süngerler duvar ve tavanda tercih edilir. Zeminde çoğunlukla 1cm kalınlığında 150 DNS yoğunluğunda süngerpan, bariyer ve diğer titreşim alıcı malzemeler kullanılarak ses yalıtımı sağlanır. Adana Aladağ ses izolasyon süngeri duvar tavan ve zeminde yapmak istediğiniz izolasyon uygulamaları için üretilen malzemelerdir. Bunlar; jeneratör odası, havalandırma kanalı, makine dairesi, tekne marine motoru gibi ortamlar. Adana Aladağ ses izolasyon süngeri uygulama ve fiyat bilgisi için sitemizden istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.

Elazığ ses izolasyonu fiyatı uygulamalarda kullanılan izolasyon malzemesinin boyutu, kalınlığı yoğunluğu yani teknik özelliklerine ve uygulanacak alanın hacmine bakılarak sizlere fiyat teklifi verilir. Detaylı bilgi almak için size en yakın firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

adana aladağ ses yalıtımı