İzmir Çiğli ses yalıtımı firması olarak ses problemlerinize uygun çözümleri üreterek uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ses yalıtım malzemelerini satın alarak sizlerde bilgiliyseniz bu konuda ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. İzmir Aliağa ses yalıtımı uygulaması ofis, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi, müzik odası, reji odası, restaurant kafelerde akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı ortamlarda yapılabilir. Ortak komşu duvardan gelen sesleri veya sizden giden sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri engellemekteyiz. Hacim akustiği ve inşaat izolasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Çiğli ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Ses yalıtımı için ilk önce sesin kaynağı belirlenmeli ve ona göre malzeme seçimi yapılmalıdır. Çoğunlukla duvar ve katlar arasında yayılan ses dalgalarından dolayı yaşanan şikayetler için kullandığımız malzeme süngerpandır. 150 yoğunluk 5cm kalınlığı 100x100cm ebatlarında üretimini,satışını ve uygulamasını yaptığımız süngerpanı yapıştırıcı ile bölgeye uyguluyor ardından malzeme kalınlığı kadar hava boşluğu bırakmak adına galvaniz karkas montajı yapıyoruz. Yüzeyi kaplamak adına 1cm kalınlığında alçıpan ardından epdm bariyer ve tekrar alçıpan kaplanarak işlem sonlandırılır. Bu uygulama tavan ve duvarlarda genel olarak yapılır ancak her ses şikayetinde aynı ürünler kullanılmaz. Zeminde alt kata giden sesleri engelleyerek komşularınızdan gelen şikayetleri önlemek adına; parke kullanıyorsanız parke altına özel düşük oranda ısı yalıtımı da sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, süngerpan kullanmaktayız. Halı kullanmak istiyorsanız bu malzemelerin üzerine parke yerine pvc tabanlı akustik renkli halıda tercih edebilirsiniz.

İzmir Çiğli akustik sünger firması olarak yanmaz ve yanıcı özellikte farklı modeller mevcuttur. Size en uygun gelen akustik sünger modelimize göz atabilirsiniz. Alev almayan ve alev alıcı olarak yanmaz akustik yumurta sünger, yanmaz special sünger,yanmaz piramit sünger,yanmaz akustik labirent sünger ve yanmaz akustik düz siyah süngerlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde maket bıçağı kullanarak istediğiniz gibi boyutlandırabilirsiniz. Beyaz ve gri renklerde antibakteriyel basotect melamin sünger tercih edebilirsiniz. Desenleri siyah yanmaz akustik süngerle aynıdır. Ancak sarkıt bir biçimde baffle, silindir ve yüzer tavan panel modellerini de kullanabilirsiniz. 50cm x 125 cm olarak üretilir farklı boyutlar için yüksek metrajlar gerekmektedir.

Dekoratif akustik sünger modelleri; kesik piramit sünger, vicoustic flexi a50 sünger,akustik pan (renkli flok kaplı tekno touch sünger), zigzag sünger, bass küpü ve basstrap köşe kısımlarda kullanılır. İzmir Aliağa akustik sünger uygulamasını yapabilmek adına kendinden yapışkanlı akustik sünger tercih edebilir veya aks rapid 800 sünger yapıştırıcısı ile sesin yankı bulduğu bölgede kullanabilirsiniz. İzmir Aliağa akustik sünger fiyatları hakkında bilgi almak için sitemize bakabilirsiniz.

İzmir Çiğli akustik kumaş panel kaplama malzemeleri ile de daha akustik ortamlar elde edebilirsiniz. Bu malzemeler; kumaş kaplı duvar ve tavan paneli (orfe,velum,solo),3d (3 boyutlu) duvar paneli, acrux ledli tavan paneli, akustik ortam bölücü paravan, masa bölücü masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan paneli ve kanopi asma tavan panelleridir. İçerisinde cam yünü ve dış katmanı olarak ses emici akustik renkli kumaş kullanılır. Uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Farklı montaj ve uygulama çeşitleri mevcuttur. Yapıştırma, asma aparatları ve montaj elemanları gerekebilir. İzmir Aliağa akustik panel fiyatları malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değişmektedir.

İzmir Çiğli ses izolasyon malzemeleri ses yalıtım bandı, akustik karo halı, ağır epdm ses bariyeri, akustik kapı, pvc tabanlı akustik halı, yalıtımlı akustik kabin (vokal kabini, jeneratör kabini), soundtex keçe kumaş, akustik kumaş, duvar tavan askı takozu, mantarlı kauçuk levha, mantar şiltesi ve kauçuk levhadır. Bunlar diğer akustik malzemeler ile desteklenerek kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. İzmir Aliağa ses izolasyon malzemeleri fiyatları malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değişmektedir.

İzmir Çiğli ses yalıtım süngeri bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli melamin sünger, bariyerli süngerpan ve ses kesici süngerpan malzemesidir. Bunlar yüksek ses desibellerine etki eden ses yalıtım ürünleridir. İzmir Aliağa ses yalıtım süngeri fiyatı malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değişmektedir.

İzmir Çiğli ses yalıtımı fiyatları kullanılan izolasyon malzemesi teknik özelliklerine ve uygulanacak alanın genişliği hesap edilerek belirlenmektedir.