Kocaeli Körfez ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Ses yalıtımı uygulamaları için sizlere hizmet vermekteyiz. Ses yalıtımı her alanda yapılabilir bir uygulamadır. Çevreden gelen veya sizden giden gürültü adı verilen ses olayını engellemek adına gerekli ses izolasyon malzemelerini üreterek kendimiz bizzat garanti sağlamaktayız. Ortak duvar ses izolasyonu, katlar arası ses izolasyonu, tavan ses yalıtımı fiyatları, üst kattan gelen ses nasıl kesilir, ses geçirmeyen tavan, tavandan gelen ses nasıl kesilir, iki daire arası ses yalıtımı nasıl yapılır, tavan ses yalıtım malzemeleri nelerdir, komşu duvar ses yalıtımı nasıl yapılır veya nedir gibi sorular aklınıza takıldıysa verdiğimiz bilgilerle sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Kocaeli Körfez ses izolasyonu nasıl yapılır? Ses izolasyonu malzemeleri ve süngerleri ile ses kesimi sağlanmaktadır. Duvardan, tavandan, zeminden veya kapıdan gelen sesleri bu malzemeler ile engellemekteyiz. Akustik ses izolasyonu dediğimiz uygulamalar akustik ses yalıtım malzemeleri ile yapılmaktadır.

Ses izolasyonu malzemesi nedir ? Kocaeli ses izolasyonu malzemeleri epdm ses bariyeri, ses yalıtım bandı, akustik ses izolasyonlu kapı, evapan ısı ve ses izolasyon malzemesi, akustik ses geçirmez kabin odaları, parke altı mantarlı kauçuk levha, şap altı kauçuk levha, zemin akustik pvc tabanlı halı vb. malzemelerdir. Ses izolasyonu fiyat aralığı ne kadardır ? M2 sine ve kullanılan ses yalıtım malzemesi teknik özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir. Kocaeli ses izolasyonu uygulamaları için tek tip uygulama mevcut değildir. Bu malzemeler genellikle diğer süngerler ile de kullanılmaktadır. Bunun için iletişime geçerek detaylı bilgi almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kocaeli Körfez  ses izolasyon süngeri ses geçişlerini ve yankıyı engellemek için kullanılan yalıtım malzemeleridir. Süngerpan, bariyerli süngerpan, bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli basotect melamin sünger yüksek ses frekansları için kullanılan Kocaeli ses izolasyon süngeri ürünleridir. Etkili ses izolasyonu sağlayabilecek malzemelerdir. Süngerpanın akustik özelliği düşük olduğu için üzerine diğer ses yalıtım malzemeleri veya alçıpan kaplanarak görüntü iyileştirilir. Bariyerli akustik sünger birçok alanda kullanılabilir. Kocaeli ses izolasyon süngeri uygulamalarında kendinden yapışkanlı sünger veya rapid 800 yapıştırıcı kullanılır. Yapıştırıcıyı sprey tabanca veya rulo fırçası ile malzemenin uygulanacağı bölgeye sürüp süngeri yapıştırabilirsiniz. Alanın kuru ve temiz olmasıyla daha uzun kullanım sağlanır. Kendinden yapışkanlı ses yalıtım malzemelerini uygulamak için yapışkanın kağıdını çıkarıp istediğiniz alana uygulamanız yeterli olacak.

Kocaeli Körfez ses yalıtım süngeri çeşitleri olarak düşük frekanstan yüksek frekansa kadar ses kesimi olan malzemeler mevcuttur. Kocaeli akustik sünger düz ve farklı yüzey formlar, farklı kalınlık ve modelde olabilir. Yanmaz akustik viyol yumurta, piramit, special ve labirent yüzey formları sayesinde mekana hava katabilecek tasarımlara imza atabilirsiniz. Basotect melamin süngerlerde de istediğiniz model, kalınlık, renk ve yüzey formlarında malzeme bulmanız mümkün. Düşük yoğunluğuna rağmen etkili performans sağlayan melamin sünger antibakteriyeldir.

Yoğunluğu daha düşük ve stüdyo ses kayıt odası gibi mekanlarda daha çok tercih edilen renkli akustik ses yalıtım süngeri modelleri; vicoustic flexi a50 panel sünger, zigzag sünger panel, akustik piramit panel, kesik piramit sünger, flok kaplı tekno touch sünger, köşe bass küpü ve basstrap süngerdir. Kocaeli akustik sünger firması olarak akustik sünger üretimi, satışı ve uygulaması yapmaktayız. Kocaeli akustik sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı akustik sünger ve rapid 800 sünger yapıştırıcısı kullanmaktayız. Sizlerde bu yöntemleri kullanarak kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz.

Kocaeli Körfez akustik panel modelleri; ara bölücü akustik paravan, sarkıt yüzer tavan paneli, masa bölücü seperasyon, akustik sarkıt baffle, kumaş kaplı duvar ve tavan paneli, kanopi asma tavan paneli, 3 boyutlu duvar paneli yüzeylerinde akustik kumaş kaplama ve içerisinde cam yünü bulunan malzemelerdir. Genellikle 2 ve 4 mm kalınlıklarda üretimimiz mevcuttur ancak özel imalat istenirse farklı kalınlıklarda da akustik panel elde etmekteyiz. Bir diğer Kocaeli akustik panel ürünümüz ahşap pan. Bu model 50x50cm, 100x100cm, 60x60cm, 60x120cm gibi boyutlarda ve 25mm ve 50mm kalınlıklarında üretilir. Çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile elde edilir. Akustik ses yalıtımı uygulamalarında duvar ve tavanda uygulanır. Farklı kalınlık ve modellerde üretilebildiği için akustik tasarım sağlanabilir. Kocaeli akustik panel uygulamaları özel askı aparatları, montaj elemanı ve rapid 800 yapıştırıcı kullanılarak yapılır.