Basotect Sünger

HomeBasotect Sünger

BASOTECT SÜNGER

Melamin köpük basotect sünger hammadesi melamin olan antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Düşük yoğunlukta yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik köpüktür. Basotect olarakta bilinmekle beraber piramit, labirent, yumurta, spesiyal piramit, düz şekillerde gri ve beyaz renk seçeneklerini mevcuttur. Hammaddesi melamin olan antibakteriyel bir ses yalıtım malzemesidir. Yoğunluğu düşüktür ve ses yutum özelliği vardır. Basotect olarakta bilinir. Spesiyal piramit, labirent, piramit, yumurta, düz şekillerde beyaz ve gri renk seçenekleri vardır. Melamin yapılı köpüktür. Melamin sıcaklığa dayanıklıdır, ses yutma özelliği vardır, düşük yoğunluktadır, reçineden üretilir ve ses yalıtımında kullanılır.

BASOTECT SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

basotect sünger kullanım alanları

basotect sünger özellikleri

Melamin köpük, herhangi bir yanmazlık katkı kimyasalı ilave etmeden mükemmel bir yanmazlık özelliği gösterir. Aşırı sıcaklık dalgalanmalarında (-180oC den 200oC ye hatta 240oC ye kadar) çalışabilir. Mükemmel akustik özellikleri,güvenli yanmazlık karakteristiği ve düşük ağırlık nedeniyle tren yolu taşımacılığında vagon,deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılmaktadır.

BASOTECT SÜNGER KULLANIM ALANLARI

basotect sünger teknik özellikleri

basotect sünger kullanım alanları

Antibakteriyel olması sebebiyle genellikle hastane okul gibi mekanlarda kullanılmasına rağmen renkleri ve işlevi itibariyle bir çok kullanım alanına sahiptir. Bunlardan bazıları stüdyolarda, ses kayıt odalarında, akustik odalarda, müzik ve çalgı odaları vb. gi bir çok kullanım alanı vardır. Basotect Melamin Süngerler Gürültüyü ve uğultuyu engeller, ortam akustiğini düzenlemede iyi performans sağlarlar. Melamin köpüğü hammdesi olan ses yalıtım ürünü basotect süngerler, üstün alev almazlık ve ses yutum sağlarlar. Ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Hafif olmaları uygulama sahasına artı yük bindirmez. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır.

basotect yumurta sünger

BASOTECT YUMURTA SÜNGER

Basotect yumurta sünger, melamin köpükten üretimi sağlanan ve yankı yalıtımı, akustik çözümleme, ses izolasyonu gibi konularda yetenekli ve yüksek performans sergileyen bir üründür. Yumurta formlu basotect melamin köpük standart üremi rengi beyaz yada gridir. Özel olarak istediğiniz renkleri sipariş ederek üretime aldırabilirsiniz. Bu ürün seslerin istenilen kalite düzeyine getirilerek bozulmaya uğramasına engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz özellikte olması ve bu özelliğin kimyasal madde katkısı yapılmadan kazandırılmasıdır.

BASOTECT LABİRENT SÜNGER

Basotect labirent sünger, mekanlardaki yankı sorununu engelleme, çınlamayı önleme, ortamlar arası ses geçişinin önüne geçmek gibi konularda yetenekli ve yüksek performanslı akustik bir süngerdir. Yapısında kimyasal madde bulunmaz. Antibakteriyel özelliktedir. Dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz. Basotect labirent desenli akustik sünger, Almanya’dan alınan hammadde ile işlenerek açık hücreler kazandırılan ve ses yalıtım yeteneğine sahip olan bir üründür. Bakteri üretmez özel yapısı, şık tasarımı, yanmaz dokusu ile akustik ses artırımı ve ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir.

Melamin Basotect Köpük Sünger

basotect piramit sünger

BASOTECT PİRAMİT SÜNGER

Basotect piramit sünger, günümüzde yankı yalıtımı özellikte stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel çalışmaların yürütüldüğü mekanlarda önemli bir konudur. Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu performansı sergilemektedir. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir. Antibakteriyel özellikte olması sayesinde odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 BASOTECT SPECİAL SÜNGER

Basotect special sünger, ses kalitesini yüksek düzeyde tutmak ve bozulmasına engel olmak amacıyla kullanılan basotect spesiyal sünger melamin köpükten üretilmektedir. Yankılanma problemini sona erdirir ve kaliteli ses duyumu sağlar. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir. Spesiyal basotect melamin sünger yankı yalıtımı sağlamaktadır. Çınlama, eko gibi ses sorunlarını engeller. Seslerin daha net duyulmasını sağlar. Tavan ve duvarlarda yapıştırılarak uygulanmaktadır. Kendinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Antibakteriyel özellikte olması sayesinde odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassa mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Basotect Special Sünger Melamin

basotect düz sünger uygulama

 BASOTECT DÜZ SÜNGER

Basotect düz süngerler, Recticel şirketinin ürettiği akustik ses yalıtım süngerleridir. Ham maddesi poliüretan dan üretilmektedir. Basotect Düz Süngerler yanmaz ISO kalite sertifikalıdır. Basotect düz süngerlerin yapısı düzdür. Basotect Düz Süngerler antibakteriyel malzemeden üretilmiştir. Basotect Düz Süngerler hastane, müzik, toplantı odası, bateri odası, reji odası odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Basotect düz süngerler tavanlar ve duvarlarda kullanılabilmektedir ve uygulamasını sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.Aks sünger yapıştırıcısı yardımıyla yapıştırılmaktadır. Basotect Düz Süngerlerin yapışkanlı olanları da üretilmektedir

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]