Melamin akustik köpük basotect sünger ham maddesi melamin olan antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Düşük yoğunlukta yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik köpüktür. Basotect olarak da bilinmekle beraber piramit, labirent, yumurta, spesiyal piramit, düz şekillerde gri ve beyaz renk seçeneklerini mevcuttur. Hammaddesi melamin olan antibakteriyel bir ses yalıtım malzemesidir. Yoğunluğu düşüktür ve ses yutum özelliği vardır. Basotect olarak da bilinir. Spesiyal piramit, labirent, piramit, yumurta, düz şekillerde beyaz ve gri renk seçenekleri vardır. Melamin yapılı köpüktür. Melamin sıcaklığa dayanıklıdır, ses yutma özelliği vardır, düşük yoğunluktadır, reçineden üretilir ve ses yalıtımında kullanılır.

Melamin Akustik Köpük

Melamin Akustik Köpük Özellikleri

Melamin köpük, herhangi bir yanmazlık katkı kimyasalı ilave etmeden mükemmel bir yanmazlık özelliği gösterir. Aşırı sıcaklık dalgalanmalarında (-180oC den 200oC ye hatta 240oC ye kadar) çalışabilir. Mükemmel akustik özellikleri, güvenli yanmazlık karakteristiği ve düşük ağırlık nedeniyle tren yolu taşımacılığında vagon, deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılmaktadır.

basotect melamin sünger ses yalıtım süngerleri

Antibakteriyel olması sebebiyle genellikle hastane okul gibi mekanlarda kullanılmasına rağmen renkleri ve işlevi itibariyle bir çok kullanım alanına sahiptir. Bunlardan bazıları stüdyolarda, ses kayıt odalarında, akustik odalarda, müzik ve çalgı odaları vb. gi bir çok kullanım alanı vardır. Melamin Akustik Köpük Gürültüyü ve uğultuyu engeller, ortam akustiğini düzenlemede iyi performans sağlarlar. Melamin köpüğü ham maddesi olan ses yalıtım ürünü basotect süngerler, üstün alev almazlık ve ses yutum sağlarlar. Ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Hafif olmaları uygulama sahasına artı yük bindirmez. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır.

basotect melamin sünger al

BASOTECT YUMURTA SÜNGER
Basotect yumurta sünger, Melamin Akustik Köpükten üretimi sağlanan ve yankı yalıtımı, akustik çözümleme, ses izolasyonu gibi konularda yetenekli ve yüksek performans sergileyen bir üründür. Yumurta formlu basotect melamin köpük standart üremi rengi beyaz yada gridir. Özel olarak istediğiniz renkleri sipariş ederek üretime aldırabilirsiniz. Bu ürün seslerin istenilen kalite düzeyine getirilerek bozulmaya uğramasına engel olmak amacıyla kullanılmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz özellikte olması ve bu özelliğin kimyasal madde katkısı yapılmadan kazandırılmasıdır.