Muğla Marmaris Ses Yalıtımı

HomeMuğla Marmaris Ses Yalıtımı

Muğla Marmaris ses yalıtımı firması olarak mekanınıza özel çözümler sağlamaktayız. Her ortam için ayrı bir ses izolasyon çalışması yapılabilir. Hacim akustiği ve inşaat akustiği alanında uzmanlaşmış ses yalıtım firması olarak ses probleminize en uygun çözümü sizlere sunmaktayız.

Muğla Marmaris Akustik Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Duvardan gelen seslere, alt kata giden seslere, üst kata giden seslere, ortam içerisinde oluşan yankıya veya jeneratör makinesi gibi özel makinelere kabin yapımı gibi ses yalıtım çözümlerimiz mevcuttur. Muğla Marmaris ses yalıtımı nasıl yapılır ? ses yalıtımı firması olarak evinizde, iş yerinizde, hastanelerde, stüdyolarda, sinema salonlarında ve daha birçok ses maruz kalmış ortamlarda ses yalıtımı yapmaktayız. Muğla Marmaris ses yalıtımı fiyat bilgisi için firmamız ile görüşünüz.

Muğla Marmaris Ses İzolasyonu Akustikpan Süngerpan Ahşappan Evapan Firması

Muğla Marmaris akustik sünger firması olarak yanmaz ve yanıcı özellikte farklı modeller mevcuttur. Size en uygun gelen akustik sünger modelimize göz atabilirsiniz. Alev almayan ve alev alıcı olarak yanmaz akustik yumurta sünger, yanmaz special sünger,yanmaz piramit sünger,yanmaz akustik labirent sünger ve yanmaz akustik düz siyah süngerlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde maket bıçağı kullanarak istediğiniz gibi boyutlandırabilirsiniz. Beyaz ve gri renklerde antibakteriyel akustik sünger kullanmak için basotect melamin sünger tercih edebilirsiniz. Desenleri siyah yanmaz akustik süngerle aynıdır. Ancak sarkıt olarak baffle, silindir ve yüzer tavan panel süngerleri de kullanabilirsiniz. Düşük yoğunluğuna rağmen basotect sünger poliüretan süngerle aynı ses yutumuna sahiptir. 50cm x 125 cm olarak da üretilebilir.

Muğla Marmaris Ses Yalıtımı Akustik Sünger Fiyatları

Dekoratif akustik sünger için; kesik piramit sünger, vicoustic flexi a50 panel,special piramit sünger, akustik pan (renkli flok kaplı tekno touch), zigzag sünger duvar ve tavanda, bass küpü ve basstrap köşe kısımlarda kullanılır. Muğla Marmaris akustik sünger uygulamasını yapabilmek adına kendinden yapışkanlı akustik sünger tercih edebilir veya aks rapid 800 sünger yapıştırıcısı ile sesin yankı bulduğu bölgede kullanabilirsiniz. Muğla Marmaris akustik sünger fiyatları hakkında bilgi almak için sitemize bakabilirsiniz.

Muğla Marmaris Ses Yalıtımı Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Muğla Marmaris akustik panel firması olarak mekana uygun dekoratif kumaş panel kaplama ürünlerimiz mevcuttur. Duvarda kumaş kaplı panel, tavanda; akustik baffle, yüzer tavan paneli, acrux ledli ışıklı tavan paneli ve kanopi asma tavan paneli, ortam içerisinde akustik paravan ve masalarda masa bölücü seperatör kullanarak mekanı renklendirebilir ortamdaki yankıyı engelleyebilirsiniz. Dış yüzeyinde kullanılan akustik ses yalıtım kumaşı sayesinde konuşma sesi gibi düşük frekansları ortadan kaldırarak ses karmaşasını engeller. Muğla Marmaris akustik panel fiyatları ve Muğla Marmaris akustik panel uygulaması için sitemizden ürünleri inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Muğla Marmaris Ses Yalıtımı Akustik Kumaş Panel Kaplama Fiyatları

Muğla Marmaris ses yalıtım malzemeleri firması olarak en kaliteli malzemeleri üretmekte, uygulamakta ve satışını yapmaktayız. Bu malzemeler; akustik ses izolasyonu kapı, ağır ses bariyeri, ses yalıtım bandı , akustik ses geçirmez izolasyon ve yalıtım kabini, zeminde titreşimi önlemek için pvc tabanlı akustik halı, akustik karo halı,şap altı kauçuk levha, mantar şiltesi, duvar ve tavan askı tazozları, akustik kapı fitili, evapan ses ve ısı izolasyon malzemesi, parke altı mantarlı kauçuk levha. Muğla Marmaris ses yalıtım malzemeleri fiyatı malzemenin cinsine göre değiştiği için sitemizde fiyat bilgisini bulabilirsiniz.

Muğla Marmaris Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Malzemesi Fiyatları

Muğla Marmaris ses yalıtım süngeri firması olarak yüksek ses kesici süngerler üretmekteyiz. Bu ses yalıtım süngerlerini farklı kalınlık ve yoğunluklarda üreterek her ortamda kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Ses kesici süngerpan, bariyerli süngerpan, bariyerli akustik sünger ve bariyerli melamin sünger gürültü izolasyonu için kullanılan malzemelerdir. Muğla Marmaris ses yalıtım süngeri inşaat akustiği uygulamaları için duvar ve tavanda tercih edilir.

Muğla Marmaris Ses Yalıtım Süngerleri Bariyerli Süngerpan Akustik Sünger Fiyatları

Muğla Marmaris ses izolasyonu firması olarak jeneratör ses izolasyon kabini, havalandırma dairesi ses izolasyonu, fabrika ses izolasyonu, tekne marine ses izolasyonu, restaurant ses yalıtımı,disco bar ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı,evde sinema salonu ses yalıtımı, tiyatro salonu ses yalıtımı, çağrı merkezi call center ses yalıtımı ve bunun gibi birçok uygulamada hizmet vermekteyiz. Muğla Marmaris ses izolasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın şubemizle iletişim kurunuz.

Muğla Marmaris Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Muğla bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

BodrumDalamanDatçaFethiyeKavaklıdereKöyceğizMarmarisMilasMenteşeOrtacaSeydikemerUlaYatağan

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]