Sinop Ses Yalıtımı

HomeSinop Ses Yalıtımı

Sinop ses yalıtımı nasıl yapılır ? Ses kaynağından kesilmez ise gereksiz ürün kullanımı bu da fazla maaliyete neden olacaktır. Örnek verecek olursak; üst kattan gelen sesleri engellemek için çoğu kişi tavanında izolasyon yaptırmak istemektedir. Ancak bu yanlıştır. Tavanda ses yalıtımı yapılırsa sizden üst kata giden sesler engellenir ve üst kattan gelen sadece konuşma seslerinin önüne bir miktar geçilebilir. Ancak üst katın zemininde ses izolasyonu yapılırsa üst kattan gelen titreşimli ve darbeli sesler engellenir ve böylece %90 a varan oranda verim alırsınız. Bu yüzden sesi kaynağından kesmek en doğrusudur. Ortak duvarlarda da bu aynı şekildedir. Sinop ses yalıtımı firması olarak evinizde, iş yerinizde, hastanelerde, stüdyolarda, sinema salonlarında ve daha birçok ses maruz kalmış ortamlarda ses yalıtımı yapmaktayız. Sinop ses yalıtımı fiyat bilgisi için firmamız ile görüşünüz.

Sinop ses izolasyonu nasıl yapılır ? Ses izolasyonu malzemeleri ve süngerleri ile ses kesimi sağlanmaktadır. Duvar, tavan, zemin veya kapıdan giren sesleri bu malzemeler ile engellemekteyiz. Akustik ses izolasyonu dediğimiz uygulamalar akustik ses yalıtım malzemeleri ile yapılmaktadır. Ses izolasyonu malzemesi nedir ? Sinop ses izolasyonu malzemeleri epdm ses bariyeri, ses yalıtım bandı, akustik ses izolasyonlu kapı, evapan ısı ve ses izolasyon malzemeleri, akustik ses geçirmez kabin odaları, parke altı mantarlı kauçuk levha, şap altı kauçuk levha, zemin akustik pvc tabanlı halı vb. malzemelerdir. Ses izolasyonu fiyat aralığı ne kadardır ? M2 sine ve kullanılan ses yalıtım malzemesi teknik özelliklerine göre fiyatlar değişmektedir.

Sinop ses yalıtım süngeri ses geçişlerini ve yankıyı engellemek adına kullanılan akustik yalıtım malzemeleridir. Süngerpan, bariyerli sünger, epdm bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli melamin süngerler yüksek ses frekanslarının olduğu ortamlarda etkili ses izolasyonu sağlayabilecek malzemelerdir. Süngerpan akustik malzeme olmadığı için üzerine dekoratif ses yalıtım malzemeleri veya alçıpan kaplanmaktadır. Diğer bariyerli akustik süngerleri birçok alanda kullanabilirsiniz. Sinop ses yalıtım süngeri uygulaması için kendinden yapışkanlı sünger veya rapid 800 yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Yapıştırıcıyı sprey tabanca veya rulo fırçası ile malzemenin uygulanacağı alana sürüp süngeri yapıştırabilirsiniz. Alanın kuru ve temiz olmasıyla daha uzun kullanım sağlanır. Kendinden yapışkanlı ses yalıtım malzemelerini yapışkanın kağıdını çıkarıp istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. Sinop ses yalıtımı süngeri çeşitlerinden dekoratif olanlarda mevcuttur.

Sinop akustik sünger modelleri düz ve farklı formlardadır. Piramit, yumurta, special ve labirent yüzey formlarıyla mekana hava katılabilir. Basotect melamin süngerde istediğiniz modelde ürün bulmanız mümkün. Baffle, yüzer tavan paneli, silindir, küp vs. Yoğunluğu daha düşük ve stüdyo ses kayıt odası gibi mekanlarda daha çok tercih edilen akustik süngerler; vicoustic flexi sünger, zigzag sünger, piramit panel, kesik piramit sünger, tekno touch sünger, bass küpü ve basstrap süngerdir. Sinop akustik sünger firması olarak üretim, satış ve uygulama yapmaktayız. Sinop akustik sünger uygulaması için kendinden yapışkanlı akustik sünger ve rapid 800 yapıştırıcı kullanmaktayız. Sizlerde bu yöntemleri kullanarak kolaylıkla uygulamanızı yapabilirsiniz.

Sinop akustik panel modelleri; akustik paravan, yüzer tavan paneli, masa seperatörü, akustik baffle, kumaş kaplı duvar paneli, kanopi asma tavan paneli, 3 boyutlu duvar paneli yüzeylerinde kumaş kaplı ve içerisinde cam yünü bulunan malzemelerdir. Genellikle 2 ve 4 mm kalınlıklarda üretimimiz mevcuttur ancak özel imalatla farklı kalınlıklarda da akustik panel elde edebiliriz. Bir diğer sinop akustik panel modelimiz ahşap pan ürünlerimizdir. Bunlar 50x50cm, 100x100cm, 60x60cm, 60x120cm gibi boyutlarda ve 25mm ve 50mm kalınlıklarında üretilir. Çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile elde edilir. Akustik ses yalıtımı uygulamalarında duvar ve tavanda uygulanır. Farklı kalınlık ve modellerde üretilebildiği için akustik tasarım sağlanabilir. Sinop akustik panel uygulamaları askı aparatı ,montaj elemanı ve rapid 800 yapıştırıcı kullanılarak yapılır.

Sinop bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

AyancıkBoyabatDikmenDurağanErfelekGerzeSaraydüzüTürkeli

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]