Ankara Evren Ses Yalıtımı

HomeAnkara Evren Ses Yalıtımı

Ankara Evren ses yalıtımı firması Axa Acoustic olarak ses olaylarına uygun çözümü sunarak uygulamalar yapmaktayız. Ses izolasyon malzemelerini satın alarak sizlerde istediğiniz alana ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ankara Evren ses yalıtımı uygulaması çalışma odası, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi call center, müzik enstrüman odası, reji tv odası, restaurant cafe bar, ses kayıt odalarında akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı mekanlarda yapılabilir. Ortak bitişik komşu duvarlardan sizin dairenize ulaşan sesleri veya sizden karşı tarafa geçen sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri garanti vererek engellemekteyiz. Ses şikayetinizle ilgili çalışmalar için form gönderebilirsiniz.

Ankara Evren Ses İzolasyonu Firmaları

Ankara Evren Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Malzemesi Fiyatları

Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri ses izolasyonunu destekleyici ve kullanım alanına uygun performans sağlayıcı ürünlerdir. Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Epdm ses bariyeri, ses izolasyon bandı, akustik kabin, rapid 800 yapıştırıcı, parke altında kullanmak için mantarlı kauçuk şilte, şap altında kullanmak için kauçuk levha, akustik karo halı, pvc tabanlı akustik halı, mantar şilte, soundtex keçe kumaş, akustik kumaş, evapan ses ve ısı yalıtımı malzemesi ve akustik ses yalıtımlı kapıyı kullanabilirsiniz. Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri nasıl uygulanır ? Yapıştırma işlemi ile duvar, tavan ve zeminde kullanılan malzemeler ile uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı ses izolasyon malzemeleri mevcuttur. Ankara Evren ses yalıtım malzemeleri fiyatları ürüne göre değişmektedir. Sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ankara Evren Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Ankara Evren akustik panel kaplama malzemesi ile akustik mekanlar oluşturabilirsiniz. Bu paneller; akustik kumaş kaplı duvar ve tavan paneli ,3 boyutlu duvar paneli, akustik ledli tavan paneli, akustik ara bölücü paravan, akustik masa seperatörü, akustik sarkıt baffle, akustik yüzer tavan paneli ve akustik kanopi asma tavan panelleridir. Ankara Evren akustik panel kaplama içinde cam yünü ve dış katmanı olarak ses emici renkli akustik yalıtım kumaşı kullanılır. Ankara Evren akustik panel darbeye dayanıklı bir malzeme olduğu için uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Ankara Evren akustik panel uygulamalarını farklı işlemler kullanarak sağlayabilirsiniz. Yapıştırıcı, askı aparatı ve montaj elemanları gerekebilir. Ankara Evren akustik panel fiyatlar malzemenin cinsine kalınlığına ve ebadına göre farklılık gösterir.

Ankara Evren Ses Yalıtımı Akustik Kumaş Panel Kaplama Fiyatları

Ankara Evren ses yalıtım süngeri inşaat akustiği ve hacim akustiği alanında kullanılan malzemelerdir. Süngerpan, bariyerli melamin sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli yanmaz akustik sünger. Ankara Evren ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin yoğunluk, kalınlık ve ebadına göre farklılık gösterir. Duvarda ve tavanda bariyerli süngerleri tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Bariyerli akustik süngerler hem ses izolasyonu hemde akustik ses yalıtımı sağlar. Ankara Evren ses yalıtım süngeri uygulamaları için rapid 800 sünger yapıştırıcısını süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi hafif baskı yaparak uygulamalısınız.

Ankara Evren Ses Yalıtım Süngerleri Bariyerli Süngerpan Akustik Sünger Fiyatları

Ankara Evren akustik sünger ürünleri piramit sünger, special sünger, düz sünger, kauçuk sünger, yumurta sünger, labirent süngerdir. Bu yüzey forumları ile poliüretan ve melamin ham maddesinden üretilen yanmaz akustik sünger ve basotect melamin sünger elde edilir. Akustik yalıtım uygulamalarında kullanılır. Siyah ve antrasit renkte olanlar 100cm x 100xm ve 50cm x 50cm olarak üretilebilir ancak siz isteğinize uygun şekilde biçimlendirmek için maket bıçağı kullanarak istediğiniz boyutu verebilirsiniz. Ayrıca yüksek metrajlarda özel üretime alınarak farklı boyutlar elde edilebilir. Basotect sünger 50cm x 125cm ve 100cm x 100cm olarak üretilir. Yanmazlar gibi bu ürünü de istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Farklı modellerde de üretilebilir olduğu için özel olarak firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz. Uygulaması için kendinden yapışkanlı akustik sünger mevcuttur. Bu şekilde kendinizde daha hızlı ve kesin sonuçlu uygulama yapabilirsiniz. Veya rapid sünger yapıştırıcısını süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından süngeri uygulayabilirsiniz. Ankara Evren akustik sünger fiyatları malzemenin yoğunluk, kalınlık, ham maddesi ve ebadına göre değiştiği için fiyat listemize göz atabilirsiniz.

Ankara Evren Ses Yalıtımı Yanmaz Akustik Sünger Fiyatları

Ankara Evren akustik sünger modellerinden dekoratif olarak da vicoustic flexi a50 sünger, bass küpü, basstrap sünger, piramit panel, tekno touch sünger, zigzag sünger ve kesik piramit sünger bulunmaktadır. Malzemeler hakkında daha detaylı bilgi almak için istediğiniz ürün içeriğine bakabilirsiniz. Fiyatları içinde fiyat listesini ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Evren Ses Yaltıımı Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Ankara Evren ses izolasyonu bitişik duvarlarda, katlar arası ses geçişlerinde, titreşim kaynaklı gürültü oluşumunda alınan önlemlerdir. Ankara Evren ses izolasyonu malzemeleri ile yalıtım malzemeleri aynı ürünlerdir. Ses izolasyonu sağlamak için ilk önce ses desibeli ölçülürse daha net sonuçlar alınabilir. Ankara Evren ses izolasyonu fiyatları yapılan uygulamaya göre değişeceğinden mail veya telefon bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ankara bölgesinde ses yalıtımı  hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Akyurt Altındağ Ayaş Bala Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kazan Keçiören Mamak Sincan Yenimahalle Beypazarı Çamlıdere Evren Güdül Haymana Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Pursaklar Şereflikoçhisar

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]