aksa acoustıc materıals kırklareli

Aksa Acoustic Materials ses yalıtımı ve akustik izolasyon alanında merkez ofisi İstanbul olmak üzere, Türkiyede’ki her bölge ve ilde faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir. Bu illerden birisi olan Kırklareli’nde, her türlü ses yalıtımı ve akustik izolasyon ihtiyaçlarınız için geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz!

HİZMETLERİMİZ

markalarımız

SüngerPan

Ses Yalıtım Süngeri

EvaPan

Akustik Zemin Şiltesi

BondexPan

Ses Yalıtım Süngeri

AhşapPan

Heraklite Ahşap Yünü Panel

Akustik Kabin

Akustik Kabinler

Akustik Kapı

Ses Geçirmez Akustik Kapı

AksaPods

Akustik Ofis Kabinleri

AKUSTİK İZOLASYON VE SES YALITIMI UYGULAMALARIMIZ

Dışarıdan gelen ya da sizden dışarıya giden sesi kesmek için duvarlara, tavanlara ve zeminlere Ses Yalıtım Malzemeleri ile Ses Yalıtımı uygulamaları yaparak rahatsız edici sesleri önlemekteyiz!

Gürültüyü, titreşimi ve yankıyı kontrol etmek için duvarlara, tavanlara, kapılara ve odanın diğer özelliklerine Akustik Uygulamalar yaparak sesin istenilen kalitede ve istenilen noktaya iletilmesini sağlarız!

AKUSTİK SES YALITIMI

atış poligonu ses yalıtımı

AKUSTİK YANKI YALITIMI

OFİS AKUSTİĞİ VE SES YALITIMI

jeneratör odası ses izolasyonu kırklareli

MEKANİK SES YALITIMI

akustik mekanlar için öneriler

HACİM AKUSTİĞİ VE SES YALITIMI

inşaat akustiği ve ses yalıtımı

İNŞAAT AKUSTİĞİ VE SES YALITIMI

AKUSTİK süngerler

Akustik sünger, akustik düzenlemelerde kullanılan açık hücreli bir köpüktür. Ses dalgalarını kontrol ederek, genliklerini azaltır. Gürültü seviyelerini, titreşimi ve yankıları kontrol etmek için duvarlara, tavanlara, kapılara ve odanın diğer özelliklerine akustik köpük uygulanmaktadır.

AKUSTİK SÜNGER MODELLERİ;

ses yalıtımı ve izolasyon süngerleri

Ses Geçişlerinin önüne geçmek ve etkin bir ses izolasyonu sağlamak için ses yalıtım süngerleri Süngerpan® ve Bondexpan® doğru bir tercihtir.
Duvar, tavan ve zemine kolaylıkla uygulanan ses yalıtım süngerleri, uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlerdir.

SüngerPan

Ses Yalıtımı ve İzolasyon Süngeri

BondexPan

Ses Yalıtımı ve İzolasyon Süngeri

AKUSTİK SES YALITIMLI CAM

Akustik ses yalıtımlı cam gürültü düzeyi yüksek ortamlarda etkili ses yalıtımı sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Akustik ses geçirmez cam, iki veya daha fazla cam plakanın ses yalıtımı sağlayan özel akustik polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilir. PVB sayesinde akustik lamine camlar ses titreşimlerini bünyesinde sönümler, böylece karşı tarafa daha az ses geçişi sağlanır.

AKUSTİK PERDELER

Ses Perdesi olarak da bilinen Akustik Perdeler, ses emme özelliği ile birçok farklı kamusal alanda ve iş yerlerinde kullanılan popüler modellerdir. Üst düzey kumaş kalitesi ve özel tasarımıyla ortamdaki akustiği sağlarken, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını içeri geçirmeyen özel yapısı ile ev ve ofislerde de çok sık tercih edilir.

AKUSTİK SES YALITIMLI KAPILAR

Duvardan, zeminden veya tavandan kaçan sesler gibi kapılardan da ses geçişleri yaşanmaktadır. Yapılan basit ahşap veya demir kapıların içi boş olduğu yani herhangi bir ses izolasyon malzemesi kullanılmadığı için sesleri kolaylıkla iletir. Ancak ses yalıtım malzemeleriyle güçlendirilmiş
Akustik Ses Yalıtımlı Kapı , istenen etkin ses izolasyonunu sağlar.

AKUSTİK PANELLER

akustik keçe baffle panel

Akustik Paneller, mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının sert yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyerek sesin net duyulmasına imkan veren dekoratif ses yalıtım ürünleridir.

Farklı ortam ve ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanıp, üretilen Akustik Paneller ;

AKUSTİK OFİS, TOPLANTI VE VOKAL kabinlerİ

Akustik Kabinler, üstün kalitede ses yalıtım ve akustik malzemeleriyle donatılmış, farklı akustik ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilen izole odalardır.
Ev, iş yeri ve ofislerinizde, gürültüden uzak ve konsantre bir alan sunar. Avrupa standartlarında üretilen Akustik kabinler, size mükemmel bir ses gizliliği sağlarken, ayarlanabilir hava akışı her zaman mutlu bir atmosfer sağlar.

Akustik Kabin Modelleri;

81 ilde, 7 bölgede hizmet vermekteyiz